[Zdjęcia] Galaxy S8 z klawiszem funkcyjnym na ekranie

mm Adam Lulek Newsy 2017-02-21

Na Samsungu spoczywa spora presja dotycząca następnego flagowca po wydaniu wadliwego Note’a 7. Firma jednak zdaje sobie z tego sprawę, dlatego między innymi opóźniła premierę Galaxy S8. Wprowadzenie dodatkowych testów baterii i dopracowanie flagowca do perfekcji wymaga czasu.
 

 
Mimo, iż do prezentacji urządzenia został ponad miesiąc, w Internecie pojawia się coraz więcej wycieków na jego temat. Dzisiaj mamy dla Was zdjęcia przedstawiające między innymi klawisz funkcyjny na dole ekranu. Ponadto możemy również zobaczyć Always On Display.
 

 
Przypomnę, że sercem Galaxy S8 i S8 Plus ma być procesor Snapdragon 835 lub Exynos 8895. W urządzeniach znajdzie się „jedynie” 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna ma wynosić 64 GB z opcją rozszerzenia o karty pamięci. Pojemność baterii to 3000 mAh dla Galaxy S8 i 3500 mAh dla Galaxy S8 Plus. Aparat we flagowcach nie będzie podwójny. W Galaxy S8 pojawi się pojedynczy 12 MPx obiektyw „duo pixel” znany z Galaxy S7, ale z usprawnieniami względem tego modelu. Z przodu z kolei zobaczymy aparat 8 MPx. Dodatkowo na górze urządzenie znajdą się sensory odpowiedzialne za skanowanie tęczówki oka.
 

 
źródło: phonearena, androidpure


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x