LG G6 na kolejnym zdjęciu – tym razem z Always On

Kamil Lewicki Newsy 2017-02-18

Prezentacja LG G6 już za tydzień. Dokładnie 26 lutego koreański producent zaprezentuje całemu światu swój najnowszy flagowy model. Plotek i przecieków w tak gorącym, przedpremierowym okresie nie brakuje. Tym razem pora na sesję zdjęciową.

A właściwie to mini-sesję składającą się z dwóch zdjęć. Widzimy na nich LG G6 z dwóch stron – z przodu oraz z tyłu. Na 5,7-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 2880 x 1440 pikseli i proporcjach 18:9 widzimy uruchomioną funkcję Always On Display. Dzięki niej możemy poznać godzinę, datę, stan naładowania akumulatora czy zobaczyć czekające na nas powiadomienia. Wszystko kosztem „nikłego” zużycia energii. Always On pojawił się na rynku wraz z LG G5. Podobne rozwiązanie zaoferował w zeszłym roku Samsung Galaxy S7.

Z tyłu urządzenia widzimy zaś podwójny aparat fotograficzny. Nieco niżej okrągły skaner linii papilarnych.

Smartfon do sprzedaży w Europie ma trafić na początku kwietnia. To wcześniej niż Samsung wypuści do sklepów Galaxy S8. Być może pomoże to LG w sprzedaży modelu G6. Warto również wspomnieć, że już pojawiły się plotki o LG V30, który zapowiada się na mocniejsze urządzenie.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x