AnTuTu logo

TOP 10 smartfonów w rankingu AnTuTu – styczeń 2017

Newsy

AnTuTu po raz kolejny ujawnia listę najlepszych smartfonów za dany miesiąc. Tym razem przyjrzymy się wynikom ze stycznia. Które urządzenie okazało się najlepsze, a które najsłabsze? I gdzie wśród przeważającej części telefonów z Androidem uplasował się iPhone? Zobaczmy.

Podane na obrazach wyniki są wartościami średnimi z co najmniej 2 tysięcy egzemplarzy danego modelu. Oto pierwsze zestawienie! Poniżej widzimy 10 najlepszych wydajnościowo smartfonów niezależnie od systemu operacyjnego. Miejsce pierwsze zajmuje iPhone 7 Plus z potężnym wynikiem 185 tysięcy punków, za nim iPhone 7 z 175 tysięcy, a podium zamyka OnePlus 3T z rezultatem 163 tysięcy. Po raz kolejny rządzi moc obliczeniowa produktów Apple i ich nowego procesora A10 Fusion. Różnica pomiędzy każdym z tych trzech modeli to średnio 10 tysięcy punktów. W kwestii RAM OP 3T pozostawia wszystkich daleko w tyle – jako jedyny ma tutaj 6 GB.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Z kolei wśród androidowych smartfonów króluje właśnie OnePlus 3T. Stawkę zamyka Xiaomi Mi5 z wynikiem 146 tysięcy punktów. Wysoko plasują się również chińskie telefony Smartisan (wyposażone w Snapdragona 821 i 4 GB RAM) – ich wyniki to 154-155 tysięcy.

Ranking iPhone’ów zamyka model z 2014 roku oznaczony numerkiem 6. Warto zwrócić uwagę na wyniki iPhone 6s oraz iPhone SE. Różnica między nimi wynosi około 3 tysięcy punktów. Zatem dla miłośników małych, 4-calowych urządzeń iPhone SE będzie dobrym połączeniem wydajności i kompaktowych rozmiarów.

źródło: AnTuTu


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x