Już niebawem LG zaprezentuje całemu światu tegoroczny flagowy model swojego smartfona. Plotek na jego temat jest mnóstwo i zapowiada się, że pod względem designerskim będziemy zachwyceni. Pod względem parametrów już mniej, gdyż nie znajdziemy w nim najnowszych komponentów. Pojawią się one za to w innym urządzeniu, wydanym nieco później.

Jeszcze nie było oficjalnej prezentacji LG G6, a już w Internecie pojawiły się plotki o LG V30, który zapowiada się lepiej. Nie tylko znajdziemy w nim Snapdragona 835, ale również koreański producent zamierza postawić na 6 GB RAM. 

G6 zadebiutuje 26 lutego. Zastosowano w nim zeszłorocznego Snapdragona, model 821, Adreno 530 oraz 4 GB RAM. Parametry techniczne przywodzą na myśl raczej rok 2016 i LG może mieć kłopoty, by wybić się z tym modelem na rynku. Zwłaszcza, że jeśli plotki dotyczące LG V30 się potwierdzą to oprócz nowszych komponentów znajdziemy w nim również ulepszony moduł DAC oraz podwójny aparat zarówno na froncie, jak i z tyłu urządzenia

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.