Konferencje Apple to duże wydarzenia. Nie tylko ze względu na prezentowane produkty i nowości, lecz również na oprawę dopiętą na ostatni guzik. W tym roku Apple wraca do korzeni i zmienia miejsce spotkania. Czego możemy się jeszcze spodziewać?

WWDC 2017 odbędzie się w dniach 5-9 czerwca w San Jose. Apple zdecydowało się na powrót i tym samym porzuciło tak dobrze znany Moscone Center w San Fransisco. Podczas Worldwide Developers Conference zobaczymy między innumi iOS 11 czy watchOS 4.0. Po raz kolejny Gigant z Cupertino będzie chciał oczarować swoich użytkowników nowościami, które usprawnią ich życie mobilne i pozwolą na jeszcze lepsze wykorzystanie duetu smartfon + smartwatch.

Na konferencji pojawią się oczywiście deweloperzy oraz inżynierzy. Łącznie kilka tysięcy umysłów, które wspólnymi siłami będą tworzyć coraz lepsze rozwiązania technologiczne i oprogramowanie. Wstęp na imprezę w Son Jose kosztuje 1599 dolarów. Bilety będzie można zakupić pod koniec przyszłego miesiąca tj. 27 marca, miejsca będą jednak przydzielane losowo. Warto również pamiętać, że do rejestracji ważnym jest bycie członkiem Apple Developer Program bądź Apple Developer Enterprise Program.

źródło: Techcrunch

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.