Oficjalna premiera Sony Xperia Z w Polsce będzie miała miejsce 18 lutego br. Już teraz zaś trwa przedsprzedaż urządzenia, które zadebiutowało na rynku z zainstalowanym Androidem 4.1.

Jak wynika z informacji udostępnionych przez Android Central, smartfon ma otrzymać aktualizację do Androida 4.2 krótko po oficjalnej premierze (czyli po 18 lutym). Koncern ma szczegółowo informować o postępie prac nad aktualizacją na swoim blogu, jednak nowa wersja prawdopodobnie nie przyniesie rewolucyjnych zmian i użytkownicy otrzymają wyłącznie odświeżoną wersję systemu (nie zostaną zaprezentowane dodatkowe aplikacje i funkcje jak w przypadku ostatnich aktualizacji Samsunga dla flagowych modeli).

Źródło: Androi Central
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.