Serwis UnwiredView powołując się na doniesienia The Korea Time opublikował kilka ciekawych informacji dotyczących nowego modelu z rodziny Galaxy Note. Według redakcji tego serwisu urządzenie oznaczone numerem III ma być wyposażone w najnowszy procesor z serii Exynos 5 Octa (o którym jakiś czas temu pisaliśmy >tutaj<). Co zapewne niektóre osoby ucieszy, a niektóre zmartwi, smartfon ma posiadać ekran o przekątnej aż 6,3 cala! Planowana premiera urządzenia to trzeci/czwarty kwartał 2013 roku, czyli prawdopodobnie tuż przed lub po premierze Androida 5.0.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]
Źródło: UnwiredView
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.