ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Tak wygląda Huawei P10 w trzech wersjach kolorystycznych

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy

Huawei P10 to jedno z najważniejszych flagowych urządzeń, które swoją premierę będzie miało w tym roku. Przecieki dotyczące tego nadchodzącego smartfona budzą dosyć duże zainteresowanie wśród przyszłych potencjalnych kupujących. Już wcześniej w wielu (dosyć wiarygodnych) przeciekach pojawiał się domniemany wygląd telefonu. Teraz przyszła pora na wersje kolorystyczne.

Evan Blass, znany szerokiemu gronu technologicznych geeków leaker, opublikował na Twitterze obraz przedstawiający 3 wersje kolorystyczne Huawei P10. Poniżej możecie oglądać udostępnione w internecie rendery:

Smartfon chińskiej firmy pojawia się m.in. w nietypowej zielonej wersji. Pojawia się także niebieski kolor, który jest uznawany za najładniejszy przez wielu konsumentów. Oczywiście obraz „potwierdza” także wcześniejsze przecieki dotyczące wyglądu obudowy. Z tyłu znika czytnik linii papilarnych i zostaje podwójny aparat sygnowany ponownie marką Leica znany już z Huawei P9. Za to z przodu pojawia się przycisk home z wbudowanym skanerem odcisków palców. Więcej na temat wszelkich aspektów urządzenia dowiemy się już podczas nadchodzącej premiery, która ma się odbyć na MWC 2017 (jeszcze w lutym).

Grafika główna przedstawia Huawei P9 Lite.

Sprawdź najnowsze wpisy