Huawei P10 to jedno z najważniejszych flagowych urządzeń, które swoją premierę będzie miało w tym roku. Przecieki dotyczące tego nadchodzącego smartfona budzą dosyć duże zainteresowanie wśród przyszłych potencjalnych kupujących. Już wcześniej w wielu (dosyć wiarygodnych) przeciekach pojawiał się domniemany wygląd telefonu. Teraz przyszła pora na wersje kolorystyczne.

Evan Blass, znany szerokiemu gronu technologicznych geeków leaker, opublikował na Twitterze obraz przedstawiający 3 wersje kolorystyczne Huawei P10. Poniżej możecie oglądać udostępnione w internecie rendery:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Smartfon chińskiej firmy pojawia się m.in. w nietypowej zielonej wersji. Pojawia się także niebieski kolor, który jest uznawany za najładniejszy przez wielu konsumentów. Oczywiście obraz „potwierdza” także wcześniejsze przecieki dotyczące wyglądu obudowy. Z tyłu znika czytnik linii papilarnych i zostaje podwójny aparat sygnowany ponownie marką Leica znany już z Huawei P9. Za to z przodu pojawia się przycisk home z wbudowanym skanerem odcisków palców. Więcej na temat wszelkich aspektów urządzenia dowiemy się już podczas nadchodzącej premiery, która ma się odbyć na MWC 2017 (jeszcze w lutym).

Grafika główna przedstawia Huawei P9 Lite.
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl