Wiele osób z niecierpliwością czeka na aktualizację Samsunga Galaxy SII do Jelly Bean 4.1.2. Koncern ostatnio opublikował listę zmian, jakie zostaną wprowadzone do smartfona wraz z tą aktualizacją. Wśród nowości znajdą się nowe aplikacje (Pomoc, Google+, Play Book i Play Movie), a także ulepszona funkcjonalność poprzez możliwość wyboru jednego z dwóch trybów ekranowych. Nowe dodatki otrzyma także aparat główny, nie zabraknie też Smart Stay i Pop-up Play i nakładki TouchWiz Nature.

Aktualizacja ma zostać opublikowana już na początku lutego i obejmować będzie początkowo tylko mieszkańców Singapuru, następnie zaś sukcesywnie ma trafiać do użytkowników mieszkających w pozostałych państwach. Warto również nadmienić, że update będzie dostępny wyłącznie poprzez Kies-a.

Źródło: GSMArena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.