Samsung Galaxy Grand (i9082) został oficjalnie zaprezentowany 18 grudnia 2012 roku, a już teraz pojawiły się informacje na temat jego premiery.

Model ten zadebiutuje na Ukrainie już na początku lutego. Jego cena ma wynieść 4444 hrywny, czyli po aktualnym kursie jest to kwota ~410 euro. Prawdopodobnie smartfon w podobnym czasie trafi również na pozostałe rynki europejskie.

Dla przypomnienia: Galaxy Grand został wyposażony w ekran o przekątnej 5″, lecz jego rozdzielczość jest bardzo niska i wynosi zaledwie 800×480 pikseli. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci ram, 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD. Wbudowana bateria posiada pojemność 2100 mAh. Nie zabraknie również obsługi dwóch kart SIM.

Źródło: UnwiredView
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.