Xiaomi Mi Mix 2 wyłącznie z ekranem na froncie – przycisków fizycznych brak

Newsy

Xiaomi Mi Mix jest smartfonem, którego nie spotkamy na ulicy co krok. Producent zdecydował się sprzedawać co miesiąc tylko po 10 tysięcy egzemplarzy. Każdy nakład rozchodził się błyskawicznie. Inaczej ma być w przypadku następcy. Nie tylko pod względem sprzedażowym, ale również designerskim.

CEO Xiaomi, Lei Jun poinformował na swojej stronie Weibo, że Philippe Starck będzie pracować przy projekcie Xiaomi Mi Mix 2. Francuski projektant słynny jest ze swojego niebanalnego podejścia do tworzenia, dlatego też w przypadku Mi Mix 2 możemy oczekiwać frontu złożonego wyłącznie z ekranu. Plotki mówią, że urządzenie zostanie pozbawione przycisków fizycznych.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Byłby to zatem jeszcze jeden krok naprzód względem pierwszej odsłony Mi Mix. Pozostaje jednak pytanie, czy w przypadku pokrycia całego przedniego panelu wyświetlaczem producent nie zrezygnuje z kamerki selfie? W Xiaomi Mi Mix znajduje się ona na dolnej części. Teraz jednak, celem zwiększenia wyświetlacza przy zachowaniu wielkości urządzenia, mogłoby się to okazać ekonomicznym rozwiązaniem.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x