samsung galaxy note 5 s6 edge+ oficjalnie kjsadkjbasd

Kiedy rodzina Galaxy S6, A, J i Galaxy Note5 otrzymają Nougata? Lada moment

Newsy

Użytkownicy Samsungów Galaxy S7 oraz S7 Edge otrzymali już Androida Nougat. Oczywiście nie wszyscy, gdyż niektórzy mogą poczekać jeszcze przynajmniej miesiąc na nowy system, ale mimo wszystko coś się ruszyło u Koreańczyków. Lider mobilnego rynku ewidentnie nie spieszy się z aktualizowaniem kolejnych smartfonów, ale już niedługo do grona szczęśliwców z w miarę aktualnym oprogramowaniem dołączą posiadacze kolejnych modeli.

W kolejce są użytkownicy poprzedniej generacji flagowych smartfonów, czyli Galaxy S6 Edge+, Galaxy Note5, Galaxy S6 oraz oczywiście Galaxy S6 Edge. Będą to tym samym ostatnie duże aktualizacje dla tych modeli. Jednak kiedy zostaną one wydane? Terminy zostały ujawnione za sprawą tureckiego oddziału Samsunga, więc nie bierzmy ich za odpowiednie dla naszego rynku, ale mimo wszystko możemy się im przyjrzeć.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Już w tym tygodniu tureccy użytkownicy Galaxy S6 Edge+ mogą spodziewać się Nougata, podobnie jak Galaxy Note5 i „płaska wersja” Galaxy S6. Jego zakrzywiona odmiana zostanie zaktualizowana tydzień później. Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że rodzina Galaxy A (2016) otrzyma nowe oprogramowanie w maju, a modele Galaxy J w czerwcu.

Czy Polacy będą musieli czekać dłużej? Najprawdopodobniej tak, gdyż siłą rzeczy to Galaxy S7 powinien jako pierwszy zostać zaktualizowany, a nie wszystkie modele z naszego rynku otrzymały Nougata. Miejmy nadzieję, że Samsung nie czeka na premierę Galaxy S8, aby wypuścić aktualizację.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x