Nowe wieści dotyczące Xiaomi Mi6 – gdzie zakrzywiony ekran?

Newsy

Xiaomi Mi6 jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych smartfonów chińskiego producenta. Jest to również flagowiec, który po raz kolejny stanie w szranki z gigantami w postaci Samsunga, LG oraz Sony. Nowości odnoszą się do jego ekranu… Wygląda na to, że będzie płasko.

W chińskim serwisie Weibo użytkownik o nicku Mocha Socialist Workers wypowiedział się na temat nadchodzącego Xiaomi Mi6. Jego post informuje nas o tym, że flagowy model zostanie wyposażony w płaski 5,2-calowy ekran TFT LCD. Wcześniejsze doniesienia mówiły o zastosowaniu wyświetlacza wykonanego w technologii OLED z zakrzywiony krawędziami bocznymi.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Może to być prawdą, a może być tylko plotką. Warto o tym pamiętać. Jednakże Xiaomi Mi6 pojawi się na rynku w kilku odsłonach. Być może właśnie tylko ta „najsłabsza” zostanie wyposażona w taki ekran. By otrzymać większy bądź obustronnie zakrzywiony wyświetlacz lub też OLED trzeba będzie dopłacić. Pojawiły się już informacje jakoby Xiaomi w najtańszym modelu planowało obniżyć taktowanie Snapdragona 835 – analogicznie jak to było w przypadku modelu Mi5. Z kolei Mi5s pojawił się w wersji standardowej oraz Plus. W tym roku otrzymamy zatem znowu kilka opcji do wyboru.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x