Facebook wprowadza do swojej aplikacji wiele nowości. Ostatnią z nich jest chociażby pogoda, o czym informowałem Was niedawno. Teraz zaś postawiono na dodatkowy pasek nawigacyjny? Co nam to daje?

Nie zastępuje on żadnego, jaki dotychczas był w naszym zasięgu. Nowy pasek zawiera w sobie dwie zakładki: „Strona główna” i „Eksploruj”. Pierwszą z nich znamy. To nic innego, jak dopasowane do naszych preferencji posty, newsy oraz zdjęcia – wszystko to z czym wchodzimy w interakcję na FB. „Eksploruj” natomiast zajmuje się stronami, które mogą nas zainteresować. Nawiązuje ona do naszych polubień oraz obserwowanych treści, by skojarzyć podobną zawartość i podać nam ją na tacy – a nuż znajdziemy coś interesującego.

Pasek nawigacyjny jest na razie w fazie testów. Nie jest dostępny zatem dla wszystkich i różnie on działa – dlatego też nie jest powiedziane, że spełni ona Wasz zamysł dotyczący jej funkcjonalności. Możecie spróbować pobrać aplikację Facebook w pliku apk i zainstalować ją na swoim urządzeniu. Może ona jednak być niestabilna i „wykrzaczać się”. Aplikację pobierzecie STĄD.

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.