Premiera Samsungów z serii Galaxy S8 zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących nadchodzących telefonów. Tym razem pojawił się przeciek bardzo wiarygodny – taki, który możemy uznać niemal za pewnik. Oto nazwa (i logotyp) większego nadchodzącego flagowego modelu.

Patrząc na poniższy obrazek widzimy, że Samsung nie zamierza „kopiować” Apple stosując nazwę Galaxy S8 Plus. Zamiast tego zastosowany został symbol znaku dodawania. Mimo to w nazewnictwie iPhone’ów taki zabieg też jest często stosowany jako alternatywna nazwa dla flagowych smartfonów firmy z Cupertino. Poza tym logotyp bardzo przypomina poprzednie loga urządzeń z serii Galaxy. Nie widać na nim większych rewolucji. Obrazek został udostępniony przez znanego leakera – Evana Blassa, więc jest jak najbardziej wiarygodny.

Premiera długo wyczekiwanych flagowych modeli południowokoreańskiej firmy ma się odbyć już pod koniec marca bieżącego roku. Natomiast na targach technologicznych MWC 2017 mamy poznać rzekomo jakąś „zajawkę” dotyczącą nadchodzących smartfonów. Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się już niedługo z oficjalnych wieści od Samsunga. Pozostaje tylko czekać.

Oczywiście telefony, które zostaną pokazane, będą posiadały specyfikację godną najwyższej półki cenowej i wydajnościowej. Ponadto Samsung (ku uciesze klientów) podobno nie pozbył się (jeszcze) gniazdka słuchawkowego. Najprawdopodobniej jednak zniknął kultowy przycisk „home” o charakterystycznym kształcie. Oba modele mają mieć najpewniej zakrzywione ekrany zajmujące bardzo dużą powierzchnię na przednim panelu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl