Aktualizacje tabletów Ainol do Jelly Bean

Newsy

Ainol – producent znany z budżetowych tabletów pokazuje po raz kolejny, że zależy mu na klientach, dlatego też udostępnił aktualizację do Jelly Bean dla trzech urządzeń: Novo 7 Aurora II, Novo 7 Elf II i Novo 7 Fire.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aktualizacja oprócz nowej wersji systemu wprowadza m.in. opcję pozostawienia działającego Wi-Fi przy wyłączonym ekranie, zaktualizowane sterowniki, poprawiono zarządzenie energią, liczbę obsługiwanych modeli 3G, ponadto rozszerzono pamięć ROM do 2 GB.

Więcej informacji dostępnych jest na forum Ainol-a: http://goo.gl/NpZHh

Źródło: Ainol


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x