Popularny agregator najnowszych wiadomości pochodzących z całego świata preinstalowany chociażby na smartfonach Samsunga otrzymuje właśnie dużą ciekawą aktualizację. Aplikacja w wersji 4.0 zyskuje m.in. nowy wygląd interfejsu. Wprowadzona zostaje „koncepcja inteligentnych czasopism”, która ma nadal zawierać w sobie zalety poprzednich wersji Flipboarda, ale również wprowadzać ulepszone tematy i szczegółowe kategorie tego, co czytamy.

Nowa wersja Flipboarda pozwala na większą personalizację treści

Poniżej możecie obejrzeć filmik promujący „całkowicie nowego” Flipboarda.

Od teraz będzie można na przykład wybrać konkretne filmy (albo seriale czy programy telewizyjne), które nas interesują, aktorów, muzyków lub drużyny sportowe, którym kibicujemy. Oczywiście możliwości jest o wiele więcej. Można wybierać dowolne źródła treści, a także korzystać z newsów od wybranych autorów lub z tekstów wybranych po hashtagach. Nowa wersja programu jest już dostępna na wiele urządzeń. Wystarczy tylko zaktualizować program. Niestety, wciąż brakuje wsparcia dla języka polskiego. A to duży minus. Jednak mimo to osoby korzystające z Flipboarda „z wyboru” na pewno zwracają większą uwagę na niewątpliwe zalety tego rozwiązania i przymykają oko na tę niedogodność.

Jesteście zadowoleni z tego update’u? Dajcie znać w komentarzach.

źródło: Flipboard

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl