ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Facebook powie nam kiedy wziąć parasolkę – pogoda trafia do aplikacji

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Dopiero co informowałem Was o 200 milionach aktywnych użytkowników Facebook Lite wnioskując, że jest to zasługa lekkości i niewielkiego rozmiaru aplikacji, by dzisiaj sprzedać Wam newsa o nowościach w pełnoprawnej wersji. Pogoda!

Tak, aplikacja Facebooka pokaże nam teraz warunki pogodowe miejscowości, w której się znajdujemy bądź wybranego przez nas miasta. Dane pochodzą z serwisu Weather.com. Opcja ta znajduje się pod przyciskiem „Więcej” – tuż obok „Grup”, „Wydarzeń”, „Stron”.

Pogoda nie została jeszcze udostępniona wszystkim, ale wkrótce dotrze też do pozostałej części użytkowników. Pod koniec miesiąca mają się również stać aktywne powiadomienia, dzięki którym będziemy wiedzieć czy warto zabrać ze sobą parasolkę, czy może okulary przeciwsłoneczne bez konieczności wchodzenia w aplikację.

Misją Facebooka jest dostarczenie ludziom tego, czego na co dzień potrzebują. Zintegrowanie wszystkich najważniejszych rzeczy w jednej aplikacji. Użytkowników portalu społecznościowego jest coraz więcej. Nie zdziwię się, jeśli informacje pogodowe okażą się strzałem w 10.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy