Facebook powie nam kiedy wziąć parasolkę – pogoda trafia do aplikacji

Newsy

Dopiero co informowałem Was o 200 milionach aktywnych użytkowników Facebook Lite wnioskując, że jest to zasługa lekkości i niewielkiego rozmiaru aplikacji, by dzisiaj sprzedać Wam newsa o nowościach w pełnoprawnej wersji. Pogoda!

Tak, aplikacja Facebooka pokaże nam teraz warunki pogodowe miejscowości, w której się znajdujemy bądź wybranego przez nas miasta. Dane pochodzą z serwisu Weather.com. Opcja ta znajduje się pod przyciskiem „Więcej” – tuż obok „Grup”, „Wydarzeń”, „Stron”.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pogoda nie została jeszcze udostępniona wszystkim, ale wkrótce dotrze też do pozostałej części użytkowników. Pod koniec miesiąca mają się również stać aktywne powiadomienia, dzięki którym będziemy wiedzieć czy warto zabrać ze sobą parasolkę, czy może okulary przeciwsłoneczne bez konieczności wchodzenia w aplikację.

Misją Facebooka jest dostarczenie ludziom tego, czego na co dzień potrzebują. Zintegrowanie wszystkich najważniejszych rzeczy w jednej aplikacji. Użytkowników portalu społecznościowego jest coraz więcej. Nie zdziwię się, jeśli informacje pogodowe okażą się strzałem w 10.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x