Samsung Hello! Funkcja dla Galaxy S8 – czyżby dopełnienie asystenta Bixby?

1 minuta czytania
Komentarze

Już jakiś czas mówi się, że Samsung wraz z premierą tegorocznego flagowca, czyli modelu Galaxy S8 planuje wprowadzić asystenta głosowego – Bixby. Producent zarejestrował jednak w Europie nieco inną nazwę. Czyżby Samsung Hello był dopełnieniem?

Asystent głosowy, jaki ma się pojawić w najnowszym Samsungu to zaawansowana technologia. Ma być podobny do Siri, jaką znają użytkownicy iPhone’ów czy też Asystenta Google, jakiego poznali nabywcy Pixeli. Najnowszy raport mówi o zarejestrowaniu przez producenta nazwy Samsung Hello. W wyjaśnieniu podaje się, że jest to oprogramowanie pozwalające spersonalizować poszczególne funkcje i informujące o preferowanych przez nas rzeczach takich jak na przykład: podróże, nauka, zdrowie, sport… Wszystko ma być oparte na kontroli głosowej.

Jak na razie nie wiadomo czy Samsung Hello jest dodatkiem do Bixby, czy też nie jest to po prostu nowa nazwa dla asystenta. Ma być on jednak jedną z najważniejszych funkcji w nadchodzącym Galaxy S8.

Dla Samsunga Galaxy S8 producent przewidział osobną konferencję, dlatego nie zobaczymy go na MWC 2017. Na targach pojawi się jednak krótka zajawka – czy będzie traktować o Samsungu Hello? A może będzie mowa o nowym poziomie zabezpieczeń? O tym przekonamy się już pod koniec lutego.

źródło: Android Central

Motyw