Samsung Hello! Funkcja dla Galaxy S8 – czyżby dopełnienie asystenta Bixby?

Newsy

Już jakiś czas mówi się, że Samsung wraz z premierą tegorocznego flagowca, czyli modelu Galaxy S8 planuje wprowadzić asystenta głosowego – Bixby. Producent zarejestrował jednak w Europie nieco inną nazwę. Czyżby Samsung Hello był dopełnieniem?

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Asystent głosowy, jaki ma się pojawić w najnowszym Samsungu to zaawansowana technologia. Ma być podobny do Siri, jaką znają użytkownicy iPhone’ów czy też Asystenta Google, jakiego poznali nabywcy Pixeli. Najnowszy raport mówi o zarejestrowaniu przez producenta nazwy Samsung Hello. W wyjaśnieniu podaje się, że jest to oprogramowanie pozwalające spersonalizować poszczególne funkcje i informujące o preferowanych przez nas rzeczach takich jak na przykład: podróże, nauka, zdrowie, sport… Wszystko ma być oparte na kontroli głosowej.

 

Jak na razie nie wiadomo czy Samsung Hello jest dodatkiem do Bixby, czy też nie jest to po prostu nowa nazwa dla asystenta. Ma być on jednak jedną z najważniejszych funkcji w nadchodzącym Galaxy S8.

 

 

Dla Samsunga Galaxy S8 producent przewidział osobną konferencję, dlatego nie zobaczymy go na MWC 2017. Na targach pojawi się jednak krótka zajawka – czy będzie traktować o Samsungu Hello? A może będzie mowa o nowym poziomie zabezpieczeń? O tym przekonamy się już pod koniec lutego.

 

źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x