Google zdecydowało się na opublikowanie w Sklepie Play specjalnej wersji swojego flagowego produktu, jakim jest przeglądarka Chrome. Specjalność tej wersji objawia się tym, że jest to wersja beta (czyli rozwojowa), ale już teraz zainteresowani użytkownicy mogą ją przetestować.

Jak informuje koncern jest ona do 30% szybsza od swojej stabilnej wersji, ale może zawierać jeszcze liczne błędy (użytkownicy zwracają uwagę m.in. na problemy z edytowaniem zakładek). Aby móc zainstalować najnowszego Chrome’a na swoim smartfonie lub tablecie należy posiadać Androida Ice Cream Sandwich i najlepiej dostęp do Wi-Fi (paczka zajmuje około 22 MB).

Chrome Beta niestety nie jest dostępny poprzez wyszukiwarkę, dlatego aby go pobrać musicie kliknąć w poniższy link lub zeskanować kod QR.

Link: http://goo.gl/wxzgc

Źródło: Google
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.