Google informowało jakiś czas temu o zmianach jakie nastąpią w Google Play. Część z nich została już wprowadzona (np. brak anonimowości przy publikowaniu komentarzy), a kolejne już niedługo obejmą cały sklep. Aktualnie gigant z Mountain View zamierza umożliwić deweloperom odpowiadanie na komentarze użytkowników. Dzięki temu możliwe jest ustosunkowanie się do problemów zgłaszanych przez użytkowników, ale i także odpowiadanie na często niepochlebne komentarze.

Nowa funkcjonalność wdrażana jest stopniowo, dlatego aktualnie tylko część deweloperów posiada taką możliwość. Kolejni mają ją otrzymać wkrótce. Poniżej opublikowałem zrzut ekranu, który zrobiłem przed chwilą, a który prezentuje wygląd nowej funkcjonalności.

Źródło: Droid-life.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.