Udostępnienie nowych kolorów po jakimś czasie od premiery danego modelu to nowy punkt w grafiku Samsunga, dlatego zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami do sieci trafiła informacja, że koreański producent zdecydował się na stworzenie dodatkowych wariantów kolorystycznych dla Galaxy S III mini.

Francuski oddział koncernu opublikował informacje o dostępności czterech nowych obudów w kolorach: Titan Gray, Amber Brown, Garnet Red i Onyx Black. Nie wiadomo jeszcze czy modele w tych wersjach kolorystycznych trafią na rynek polski. Osoby, którym nie podobają się dostępne warianty kolorystyczne muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na komunikat polskiego oddziału Samsunga.

Źródło: SamMobile
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.