Od czasu Halloween Niantic raczy użytkowników Pokemon Go eventami. Ostatni miał miejsce na początku tego roku, a gracze mogli na przykład znaleźć więcej Bulbasaurów, Charmanderów, Squirtli i ich ewolucji w terenie. Od tego czasu minął już miesiąc, a w aplikacji nie pojawiły się żadne większe aktualizacje czy zdarzenia.

Teraz w końcu nadarzyła się okazja, aby gracze skorzystali z kolejnego wydarzenia jakim są Walentynki. Event trwa od 8 do 15 lutego. W tym czasie użytkownicy otrzymają dwa razy więcej Candy za złapanie, wyhodowanie czy transfer pokemonów. Ponadto trenerzy zobaczą więcej „słodkich stworków” w terenie takich jak Chansey, Clefable i innych różowych. Co więcej, z jajek częściej będą się wykluwały Igglybuff, Smoochum czy Cleffa. Dodatkowo Lure Modules będą trwały aż 6 godzin!

Przyznam, że ten event mnie trochę rozczarowuje. Wciąż czekam na wprowadzenie większej liczby pokemonów. Być może na MWC pod koniec lutego dowiemy się na ten temat więcej informacji.

źródło: pokemongolive

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.