Lada moment Lenovo przedstawi nową generację swoich najpopularniejszych smartfonów z serii Moto. Oczywiście mowa o tytułowym Moto G5 w odmianie z dopiskiem „Plus”, który ma szansę powtórzyć sukces poprzedników będąc świetną propozycją w niewygórowanej cenie.

 

Już zwykła wersja Moto G5 pojawiła się na portalu aukcyjnym, a teraz przyszła pora na ulepszoną wersję, która dostała się w ręce pewnego Brazylijczyka. Ten postanowił podzielić się z Internautami następującym zdjęciem urządzenia:

 

17 - 1

 

Jednostka charakteryzująca się 8 rdzeniami to najprawdopodobniej Snapdragon 625, ale to nie ten element przeszedł poważną metamorfozę. Lenovo, a nawet jeszcze Motorola swego czasu postanowiła, że wyświetlacz Moto G urośnie z 5 do 5,5-cali. To ewidentnie nie spodobało się sporej grupie konsumentów. Jak doskonale widzicie, przyszedł czas na 5,2-calowy ekran zestawiony z akumulatorem, którego pojemność może nas pozytywnie nastawić patrząc na świetne wyniki innych modeli z portfolio. Inna ciekawa zmiana to kształt czytnika linii papilarnych, co oczywiście jest tylko i wyłącznie kwestią gustu.

 

Mimo wszystko Lenovo ewidentnie ma problem z pracownikami, którzy w sposób mniej lub bardziej kontrolowany skutecznie ujawniają szczegóły na temat serii Moto G5. Oczywiście może to być swego rodzaju reklama, ale mimo wszystko zbyt wiele o tych smartfonach się mówi za sprawą tego typu przecieków.

 

 

źródło: Google+

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.