[Zdjęcie] Samsung Galaxy S8 na fotografii? Niewielkie ramki wokół ekranu robią wrażenie

Newsy

Jeśli ktoś nie czeka na Samsunga Galaxy S8, to niech pierwszy rzuci kamieniem. Nadchodzący flagowiec południowokoreańskiej firmy pobudza wyobraźnię fanów technologii już od jakiegoś czasu. O wyglądzie wspomnianego urządzenia wiemy już prawie wszystko. Co prawda nieoficjalnie, ale źródła są już bardzo wiarygodne. Wisienką na torcie jest najnowszy przeciek.

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W sieci pojawiło się realne zdjęcie przedstawiające podobno nowego smartfona. Tym razem nie jest to render ani domniemana grafika prasowa.  Na fotografii przedstawiającej rzekomo jakiś prototyp Samsunga Galaxy S8 możemy podziwiać m.in. niezwykle małe ramki wokół ekranu telefonu. Dolna jej część jest nawet mniejsza niż w przypadku Xiaomi Mi Mix. Wiadomo jakim kosztem – u góry prawdopodobnie pojawi się podobnej wysokości symetryczna część. Ponownie widzimy też zaokrąglone rogi wyświetlacza. Jednym takie „innowacyjne” rozwiązanie się na pewno spodoba, innym – nie. Na pewno jednak jest to jakaś nowość zwracająca uwagę.

 

Zobacz też: UberEATS już w Polsce. Szykuje się konkurencja dla Pyszne.pl i PizzaPortal?

 

live-galaxy-s8-leaked

 

Kolejny raz uzyskujemy „potwierdzenie”, że Samsung nie pozbył się gniazdka słuchawkowego. Na dole pojawia się także port USB typu C, mikrofon oraz głośnik (mono?). Nie doszukamy się tutaj fizycznego przycisku. Zdjęcie przedstawia najpewniej „podstawową” wersję smartfona – Galaxy S8 (bez dopisku Plus). Pozostaje nam tylko czekać na livestream z premiery, która odbędzie się prawdopodobnie pod koniec marca, a już na MWC pojawi się potencjalnie zapowiedź tego urządzenia lub zostanie ono udostępnione dla nielicznych.

 

źródło: Weibo






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x