Galaxy S8
Na Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus czeka niejeden fan urządzeń mobilnych. Można śmiało przyjąć tezę, że smartfony te będą hitem sprzedażowym, jeżeli ich baterie okażą się bezpieczne. Ciekawe czy uda im się przebić wynik osiągnięty przez Galaxy S7 i S7 Edge. Tego niestety dowiemy się dopiero od kwietnia, gdyż wtedy planowana jest premiera najnowszego flagowca w dwóch wersjach na półkach sklepowych.

Galaxy S8 3

Do tej pory do Internetu wyciekało kilka różnych renderów. Niektóre okazywały się nieprawdziwe inne po części oddawały charakter nadchodzących urządzeń. Teraz jednak najprawdopodobniej możemy zobaczyć jak naprawdę będzie wyglądał Galaxy S8 i S8 Plus, ponieważ źródłem wycieku jest @onleaks.

Rendery potwierdzają, że Samsung nie pozbył się złącza 3,5 mm. Ponadto w końcu widać, że w smartfonach zobaczymy USB-C, a nie microUSB. Niestety wcześniejsze wizualizacje pokazujące skaner linii papilarnych z tyłu urządzenia okazały się prawdziwe. Zobaczcie zatem rendery w pełnej krasie na wideo i napiszcie co sądzicie na ich temat.

źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.