[Wideo] Najbardziej wiarygodne rendery Galaxy S8 pobudzają zmysły

Newsy

Galaxy S8
Na Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus czeka niejeden fan urządzeń mobilnych. Można śmiało przyjąć tezę, że smartfony te będą hitem sprzedażowym, jeżeli ich baterie okażą się bezpieczne. Ciekawe czy uda im się przebić wynik osiągnięty przez Galaxy S7 i S7 Edge. Tego niestety dowiemy się dopiero od kwietnia, gdyż wtedy planowana jest premiera najnowszego flagowca w dwóch wersjach na półkach sklepowych.

Galaxy S8 3

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Do tej pory do Internetu wyciekało kilka różnych renderów. Niektóre okazywały się nieprawdziwe inne po części oddawały charakter nadchodzących urządzeń. Teraz jednak najprawdopodobniej możemy zobaczyć jak naprawdę będzie wyglądał Galaxy S8 i S8 Plus, ponieważ źródłem wycieku jest @onleaks.

Rendery potwierdzają, że Samsung nie pozbył się złącza 3,5 mm. Ponadto w końcu widać, że w smartfonach zobaczymy USB-C, a nie microUSB. Niestety wcześniejsze wizualizacje pokazujące skaner linii papilarnych z tyłu urządzenia okazały się prawdziwe. Zobaczcie zatem rendery w pełnej krasie na wideo i napiszcie co sądzicie na ich temat.

źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x