HTC znowu udostępnia Nougata dla 10 w Europie – zainstaluj już dziś jeśli jesteś „ekspertem”

Newsy

Wielu producentów zaskakująco dobrze podeszło w zeszłym i w tym roku do aktualizacji swoich smartfonów do Nougata. Firmy, które uchodziły za zbyt wolne w tej kwestii wzięły się w garść i… szybko wydane oprogramowania przestali udostępniać. Tak zrobiło między innymi Sony, ale wcześniej też HTC, które teraz stara się na nowo zaprezentować Nougata.

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na dniach użytkownicy 10’tki powinni otrzymać aktualizację w formie OTA, ale niecierpliwi już dzisiaj mogą ręcznie wgrać nowego Androida na swoje urządzenia. Jednak firma wyraźnie zaznacza, że jest to instrukcja tylko dla ekspertów i nie zaleca aktualizacji chociażby w Holandii, co sprowadza się do kwestii językowych.

 

htc 10 nougat europa aktualizacja

 

Mimo wszystko do rzeczy. Jeśli uznajecie się za ekspertów potrafiących włączyć tryb debugowania w opcjach programistycznych i postępować krok po kroku według instrukcji, która opiera się na klikaniu „dalej” to w tym miejscu znajdziecie oprogramowanie do pobrania: Klik! Z kolei sama instrukcja została zamieszczona na następującej stronie: Klik! System razem z instalatorem waży 1,8 GB i wejście na powyższą witrynę automatycznie rozpoczyna jego pobieranie.

 

W takim razie eksperci do boju i dajcie znać jak Wam się podoba Android Nougat w wydaniu od HTC.

 

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x