Wielu producentów zaskakująco dobrze podeszło w zeszłym i w tym roku do aktualizacji swoich smartfonów do Nougata. Firmy, które uchodziły za zbyt wolne w tej kwestii wzięły się w garść i… szybko wydane oprogramowania przestali udostępniać. Tak zrobiło między innymi Sony, ale wcześniej też HTC, które teraz stara się na nowo zaprezentować Nougata.

 

Na dniach użytkownicy 10’tki powinni otrzymać aktualizację w formie OTA, ale niecierpliwi już dzisiaj mogą ręcznie wgrać nowego Androida na swoje urządzenia. Jednak firma wyraźnie zaznacza, że jest to instrukcja tylko dla ekspertów i nie zaleca aktualizacji chociażby w Holandii, co sprowadza się do kwestii językowych.

 

htc 10 nougat europa aktualizacja

 

Mimo wszystko do rzeczy. Jeśli uznajecie się za ekspertów potrafiących włączyć tryb debugowania w opcjach programistycznych i postępować krok po kroku według instrukcji, która opiera się na klikaniu „dalej” to w tym miejscu znajdziecie oprogramowanie do pobrania: Klik! Z kolei sama instrukcja została zamieszczona na następującej stronie: Klik! System razem z instalatorem waży 1,8 GB i wejście na powyższą witrynę automatycznie rozpoczyna jego pobieranie.

 

W takim razie eksperci do boju i dajcie znać jak Wam się podoba Android Nougat w wydaniu od HTC.

 

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.