Xiaomi Mi Mix już wkrótce nie będzie jedyny. Tak wygląda futurystyczny Elephone S8

Aplikacje

elephone s8

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wczoraj na łamach naszego portalu mogliście przeczytać o nadchodzącym konkurencie dla Xiaomi Mi Mix od Allview. Rumuńska firma nie jest jedyną, która przygotowuje swojego „futurystycznego” smartfona. W kolejce ustawił się także Elephone z modelem S8.
 

Do tej pory po sieci krążyły jedynie rendery nowego bezramkowca od Elephone, dlatego też nie byliśmy pewni, czy takowe urządzenie rzeczywiście istnieje. Nowe zdjęcie wyjaśnia sprawę, i nieco miesza w designie. Widać, że Elephone S8 posiadać będzie fizyczny przycisk home oraz klawisze funkcyjne na boku urządzenia, czego nie widzieliśmy na renderze (zdjęcie główne).

 

Elephone-S8-768x1024
 

Smartfon wyposażony ma zostać w 6 calowy ekran Full HD oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Procesor dostarczony dostarczony zostanie przez MediaTeka, a wspierać go będzie 4 GB RAM. Znajdzie się oczywiście miejsce dla czytnika linii papilarnych, który umieszczony zostanie w klawiszu home. Data premiery urządzenia nie jest znana, ale znając Elephone, zapewne nie przyjdzie długo nam czekać.
 

Źródło: gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x