Samsung stawia na Galaxy S8 Plus, który ma się cieszyć większą popularnością niż podstawowy model

Newsy

Galaxy S8
Samsung Galaxy S7 i S7 Edge były hitami 2016 roku. Jednak mało kto spodziewał się, że to właśnie większy model skupi na sobie bardziej uwagę klientów. Niektóre źródła wskazują, że ponad 70% sprzedanych flagowców linii S7 stanowiło właśnie wersję z zagiętym 5,5-calowym ekranem. W związku z tym Koreańczycy zamierzają ten potencjał wykorzystać w przyszłości.

Według ostatniego raportu Samsung zamierza w tym roku postawić na większy model. Spółka wyprodukuje znacznie więcej egzemplarzy Galaxy S8 Plus, w porównaniu do zwykłej „es ósemki”. Jeżeli faktycznie ten smartfon będzie się lepiej sprzedawał, oznacza to także większe przychody dla Samsunga, ponieważ klienci będą musieli wydać dodatkowe $100, niż w przypadku wersji podstawowej.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niektórych potencjalnych nabywców może przerażać fakt, że „większa” wersja Galaxy S8 będzie posiadała ponad 6-calowy ekran. Niektóre źródła wskazują, że może on mierzyć nawet 6,2 cali. Pamiętać jednak należy, że ze względu na niewielkie ramki, wymiary urządzenia nie powinny znacznie odbiegać od tych znanych z Galaxy S7 Edge.

źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x