allview

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Xiaomi Mi Mix to bez wątpienia największa innowacja 2016 roku. Bezramkowa propozycja od Xiaomi jest jednak wciąż ciężko dostępnym smartfonem, nie wspominając o cenie, którą trzeba za niego zapłacić – a chętnych na takie futurystyczne cudo na pewno nie brakuje. Dlatego fani powinni zainteresować się tym, co już niedługo prawdopodobnie zadebiutuje na rynku.
Firma Allview, której modele są dostępne także w Polsce, już wkrótce może zaprezentować bezramkowego smartfona na wzór Xiaomi Mi Mix. Tak przynajmniej można wywnioskować z obrazka, który Allview wrzuciło do sieci (patrz zdjęcie główne).

 

Allview-smartphone-edge-to-edge-2
Dzięki zamieszczonemu przez Allview kalendarzowi, poznaliśmy też datę premiery tego mistycznego urządzenia – ma mieć ona premierę w sierpniu tego roku. Oprócz tego fani powinni spodziewać się prezentacji smartwatcha oraz telewizora.
Nas jednak najbardziej interesuje smartfon, który jest praktycznie taki sam jak Xiaomi Mi Mix. Pytanie, czy urządzenie pojawi się też w portfolio marki Gionee – pamiętajmy, że Allview to firma, która przebrandowuje produkty Chińskiego producenta.

 

Źródło: gizchina
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.