allview

 

Xiaomi Mi Mix to bez wątpienia największa innowacja 2016 roku. Bezramkowa propozycja od Xiaomi jest jednak wciąż ciężko dostępnym smartfonem, nie wspominając o cenie, którą trzeba za niego zapłacić – a chętnych na takie futurystyczne cudo na pewno nie brakuje. Dlatego fani powinni zainteresować się tym, co już niedługo prawdopodobnie zadebiutuje na rynku.
Firma Allview, której modele są dostępne także w Polsce, już wkrótce może zaprezentować bezramkowego smartfona na wzór Xiaomi Mi Mix. Tak przynajmniej można wywnioskować z obrazka, który Allview wrzuciło do sieci (patrz zdjęcie główne).

 

Allview-smartphone-edge-to-edge-2
Dzięki zamieszczonemu przez Allview kalendarzowi, poznaliśmy też datę premiery tego mistycznego urządzenia – ma mieć ona premierę w sierpniu tego roku. Oprócz tego fani powinni spodziewać się prezentacji smartwatcha oraz telewizora.
Nas jednak najbardziej interesuje smartfon, który jest praktycznie taki sam jak Xiaomi Mi Mix. Pytanie, czy urządzenie pojawi się też w portfolio marki Gionee – pamiętajmy, że Allview to firma, która przebrandowuje produkty Chińskiego producenta.

 

Źródło: gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.