[Pobierz] Aktualizacja Chrome beta 57 przynosi kilka nowości

Kamil Lewicki Aplikacje 2017-02-05

androidchromelogo1

Chrome, najpopularniejsza przeglądarka na urządzenia mobilne. Możecie korzystać z różnych jej odsłon – oficjalnej, wersji deweloperskiej oraz beta. Którą wybrać? Taką, która trafi w nasze potrzeby i nie doprowadzi do szewskiej pasji z powodu błędów. Albo taką, która szybciej przynosi nowości. Zapraszam zatem do sprawdzenia Chrome w wersji beta 57.

Niedawno Google wypuściło aktualizację Chrome do wersji 56. Oznacza to, że na tapet powinniśmy wziąć wersję beta oznaczoną numerkiem następnym. Dodano między innymi większe wsparcie dla WebAssembly, ulepszono powiadomienia na pasku podczas odtwarzaniu multimediów – rozszerzono je o dodatkowe przyciski i rozszerzono nazwę o artystę, tytuł utworu, a nawet okładkę. Ponadto: automatyczna zmiana orientacji przy włączaniu pełnego ekranu podczas odtwarzania wideo, siatka CSS.

nexus2cee_Screenshot_20170204-132854-329x201

Chrome beta 57 możecie już teraz pobrać i zainstalować z pliku APK. Pod TYM adresem znajdziecie bezpieczną wersję aplikacji. Jeśli zapisaliście się do beta testerów, możecie to również zrobić za pośrednictwem Sklepu Play.

źródło: Android Police