Android-7.0-Nougat-Samsung-Galaxy-Note-7

Z aktualizacjami smartfonów do najnowszej wersji systemu często bywa różnie. Użytkownicy kupują flagowy model, a następnie miesiącami czekają na uaktualnienie oprogramowania. Czasami okresy te są krótsze, czasami dłuższe. Update dla użytkowników Galaxy S7 oraz S7 edge już się rozpoczął. Niestety, nie dla wszystkich.

 

Jeden z posiadaczy flagowego modelu Samsunga na rok 2016 postanowił dopytać się samego źródła, jak wygląda proces aktualizacji. Był po prostu ciekawy, jak długo jeszcze musi czekać na Nougata. Czego się dowiedział?

 

samsung nougat aktualizacja

 

 

Aktualizacja może się przeciągnąć nawet do drugiego kwartału bieżącego roku (kwiecień-czerwiec). Jest to oczywiście uwarunkowane rynkiem, lecz nie zmienia to faktu długiego oczekiwania na aktualizację. Do Polski update jeszcze nie dotarł. Kiedy dokładnie się pojawi? Tego nie wiadomo. Miejmy nadzieję, że jak najprędzej.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.