p9-huawei

O tegorocznych cenach rodziny P10 od Huawei mówi się wiele. Że drogo, że może jednak taniej, że nie będzie najgorzej… Tym razem do Sieci wyciekł slajd z prezentacji, na którym wyraźnie widać wycenę dla poszczególnych modeli. Jeśli okaże się on wyjęty z oficjalnego ogłoszenia smartfonów, to w Polsce możemy być zaskoczeni.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Flagowe smartfony z każdym rokiem są droższe. Producenci oferują nam więcej, ale też chcą więcej zarobić. Już teraz za telefon z górnej półki trzeba zostawić w kasie kilka tysięcy złotych. Wygląda na to, że w przypadku Huawei będzie podobnie. Slajd, który wyciekł do Sieci mówi o cenach zarówno wersji podstawowej, jak i Plus w różnych konfiguracjach.

 

p10ceny

 

 

Po kolei zatem:

 

Huawei P10 4/32 GB – 3488 juanów

Huawei P10 4/64 GB – 4088 juanów

Huawei P10 6/128 GB – 4688 juanów

Huawei P10 Plus 4/64 GB – 4988 juanów

Huawei P10 Plus 6/128 GB – 5688 juanów

 

Rozbieżność jest dość spora – od 500 dolarów do nawet 830 dolarów. Oczywiście do tych cen należy doliczyć marże oraz odpowiednie podatki w danym państwie. Już w przypadku modelu Mate 9 Pro widzimy znaczny skok cenowy. Czy i tym razem Huawei osiągnie sukces sprzedażowy? A może poratuje się wersją Lite, która powinna kosztować znacznie mniej.

 

źródło: Phone Arena

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.