sklep play wyglad design

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Sklep Play w swojej historii być może kilka razy doczekał się dużych zmian. Głównie dotyczyły one przystosowania do chociażby Material Design czy też nowych wersji Androida. Mimo wszystko teraz przyszła pora na zmianę układu zakładek prezentujących nasze aplikacje.

 

Dotychczas po wejściu do sklepu Play i „Moje gry i aplikacje” mogliśmy ujrzeć trzy zakładki: zainstalowane, wszystkie, beta. Oczywiście u niektórych może to wyglądać nieco inaczej, a wręcz tak jak prezentuje się to w nadchodzącej wersji:

 

 

Widać nowy podział: aktualizacje, zainstalowane, biblioteka. Dodatkowo widać możliwość sortowania, co zdecydowanie przyda się osobom posiadającym ogromną liczbę tytułów na urządzeniu. W tym przypadku nie będzie też trzeba wchodzić do opisu programu, gdy interesuje nas tylko jego uruchomienie. Ostatecznie zniknęła informacja o tym, czy dana aplikacja to wersja testowa czy też nie.

 

Tradycyjnie dla Google nowy wygląd jest udostępniany niewielkiej grupie użytkowników urządzeń z Androidem i usługami Play. Jeśli jesteście szczęśliwcami to dajcie znać, co nowego jeszcze rzuciło Wam się w oczy, a my tymczasem uzbrójmy się w cierpliwość.

 

 

źródło: Android Police
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.