[Wideo] OnePlus 3T VS Huawei Mate 9 Pro – który smartfon jest szybszy?

Newsy

OnePlus 3T Mate 9 pro
Huawei Mate 9 wraz z wersją Pro to gorące premiery zeszłego roku od Chińczyków. Firma reklamowała urządzenia hasłem „Born fast, stays fast”, co oznaczało, że po wyjęciu z pudełka urządzenie będzie śmigało i tak zostanie na zawsze. OnePlus 3T to z kolei zaktualizowana wersja flagowej „trójki”, z lepszymi parametrami.

Oba urządzenia zostały zestawione obok siebie, aby sprawdzić, które z nich jest szybsze. Przypomnijmy, że sercem OnePlus 3T jest procesor Snapdragon 821, a w Huawei Mate 9 Pro znajduje się Kirin 960. Obydwa smartfony mają 6 GB RAM. Specyfikacje zatem prezentują się bardzo zacnie, dlatego PhoneBuff postanowiło sprawdzić, które z urządzeń jest szybsze.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nie będę Wam psuł zabawy. Obejrzycie powyższe wideo i sprawdźcie jak szybko otwierane są poszczególne aplikacje i który smartfon ostatecznie wygrał bardzo zacięty pojedynek.

źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x