messenger-lite-logo-pobierz-do-pobrania

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Aplikacje Facebooka to jedne z najgorszych propozycji wielkich firm, z którymi jednak ciężko się rozstać. Swego czasu pokazałem Wam alternatywy zarówno dla klienta tego portalu społecznościowego jak i samego komunikatora. Jednak teraz Amerykanie dodają nowe funkcje do Messengera Lite.

 

Ten program ma za zadanie oferować podstawowe możliwości komunikatora Facebooka. W pierwszej odsłonie nie oferował nic więcej jak same rozmowy ze znajomymi, bez „Mojego dnia” czy też nawet dymków czatu. Najnowsza wersja przynosi parę zmian, które pokazują, że nie do końca tego oczekujemy od Messengera Lite. Oczywiście nowości nie jest zbyt wiele, ale czy były one niezbędne? Oto, co przynosi najnowsza aktualizacja:

 

  • Pokazuje status naszych rozmówców i umożliwia zmianę swojego.
  • Wiadomości głosowe.
  • Wyszukiwarka naklejek.
  • Wsparcie dla wielu kont.

 

Wciąż nie mamy opcji szybkich odpowiedzi z poziomu powiadomienia, nie mówiąc o dymkach czatu. Oczywiście te ostatnie mogłyby okazać się zbyt ciężkie, ale jednak czytając zarówno Wasze komentarze jak i zagraniczne to Messenger Lite przypadł Wam do gustu właśnie ze względu na brak takich rzeczy jak naklejki.

 

Jeśli chcecie się przyjrzeć najnowszej wersji tego komunikatora to jego instalator znajdziecie na APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Reddit
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.