messenger-lite-logo-pobierz-do-pobrania

 

Aplikacje Facebooka to jedne z najgorszych propozycji wielkich firm, z którymi jednak ciężko się rozstać. Swego czasu pokazałem Wam alternatywy zarówno dla klienta tego portalu społecznościowego jak i samego komunikatora. Jednak teraz Amerykanie dodają nowe funkcje do Messengera Lite.

 

Ten program ma za zadanie oferować podstawowe możliwości komunikatora Facebooka. W pierwszej odsłonie nie oferował nic więcej jak same rozmowy ze znajomymi, bez „Mojego dnia” czy też nawet dymków czatu. Najnowsza wersja przynosi parę zmian, które pokazują, że nie do końca tego oczekujemy od Messengera Lite. Oczywiście nowości nie jest zbyt wiele, ale czy były one niezbędne? Oto, co przynosi najnowsza aktualizacja:

 

  • Pokazuje status naszych rozmówców i umożliwia zmianę swojego.
  • Wiadomości głosowe.
  • Wyszukiwarka naklejek.
  • Wsparcie dla wielu kont.

 

Wciąż nie mamy opcji szybkich odpowiedzi z poziomu powiadomienia, nie mówiąc o dymkach czatu. Oczywiście te ostatnie mogłyby okazać się zbyt ciężkie, ale jednak czytając zarówno Wasze komentarze jak i zagraniczne to Messenger Lite przypadł Wam do gustu właśnie ze względu na brak takich rzeczy jak naklejki.

 

Jeśli chcecie się przyjrzeć najnowszej wersji tego komunikatora to jego instalator znajdziecie na APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.