Samsung-mwc-konferencja

 

Fani wszelkiego rodzaju mobilnych rozwiązań z niecierpliwością wyczekują nadchodzących targów Mobile World Congress 2017. Według najnowszych przecieków na tym wydarzeniu niestety nie ujrzymy jeszcze nadchodzącego flagowego Samsunga – Galaxy S8. Jednak południowokoreańska firma ma dla nas inną niespodziankę.

 

Podczas tegorocznego MWC (a właściwie dzień przed jego rozpoczęciem) światło dzienne ujrzy najpewniej nowy, w pewnym sensie „flagowy” tablet Samsunga – Galaxy Tab S3. Urządzenie pojawiało się w nieoficjalnych przeciekach już wcześniej. Jego premiera została zaplanowana na 26 lutego. Podczas konferencji prasowej tablet zostanie pokazany dziennikarzom, a jakiś czas później pojawi się w sklepach. Wydarzenie będzie można śledzić na żywo korzystając z poniższego linku:

 

samsung.com/global/galaxy

 

Model oznaczony numerem SM-T825 (Tab S3 LTE) pojawił się wcześniej m.in. na oficjalnej stronie Bluetooth, a nieco wcześniej otrzymał certyfikat Wi-Fi. Urządzenie ma być następcą tabletu o nazwie Samsung Galaxy Tab S2, więc spodziewamy się podobnej, ale nieco lepszej specyfikacji sprzętu.

 

Zobacz też: iOS 11 nie będzie już obsługiwał 32-bitowych aplikacji?

 

źródło: https://news.samsung.com/global/invitation-samsung-press-conference-at-mwc-2017

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl