Galaxy S8 1
Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że na Galaxy S8 będziemy musieli poczekać jeszcze ponad 3 miesiące. Jednym z powodów tak długiego oczekiwania jest fakt, że Samsung dopiero na 2 kwartał zdąży wyprodukować nowy procesor Exynos 8895. Ponadto spółka chce się upewnić, że flagowiec nie będzie miał żadnych problemów, które mogłyby jeszcze bardziej pogrążyć jej wizerunek.

Ostatnio sporo informacji wycieka na temat nadchodzącego urządzenia od Samsunga. Dowiedzieliśmy się między innymi, że smartfon będzie miał 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Okazuje się jednak, że obok takiej wersji urządzenia pojawi się też prawdopodobnie druga z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Niestety jest pewien haczyk – według informatora, lepsza opcja dostępna będzie jedynie w Chinach i Korei Południowej.

Ewentualnie być może po kilku miesiącach jeżeli pojawi się zapotrzebowanie na flagowca w Europie, to Koreańczycy powinni się skusić na wydanie takiej wersji na Starym Kontynencie. Jeżeli to prawda, to będzie to bardzo słabe zagranie Koreańczyków.

źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.