Samsung Galaxy S8 pojawi się też prawdopodobnie w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej

Newsy

Galaxy S8 1
Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że na Galaxy S8 będziemy musieli poczekać jeszcze ponad 3 miesiące. Jednym z powodów tak długiego oczekiwania jest fakt, że Samsung dopiero na 2 kwartał zdąży wyprodukować nowy procesor Exynos 8895. Ponadto spółka chce się upewnić, że flagowiec nie będzie miał żadnych problemów, które mogłyby jeszcze bardziej pogrążyć jej wizerunek.

Ostatnio sporo informacji wycieka na temat nadchodzącego urządzenia od Samsunga. Dowiedzieliśmy się między innymi, że smartfon będzie miał 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Okazuje się jednak, że obok takiej wersji urządzenia pojawi się też prawdopodobnie druga z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Niestety jest pewien haczyk – według informatora, lepsza opcja dostępna będzie jedynie w Chinach i Korei Południowej.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ewentualnie być może po kilku miesiącach jeżeli pojawi się zapotrzebowanie na flagowca w Europie, to Koreańczycy powinni się skusić na wydanie takiej wersji na Starym Kontynencie. Jeżeli to prawda, to będzie to bardzo słabe zagranie Koreańczyków.

źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x