Huawei-honor-8

 

Do niezwykle ważnego w mobilnym świecie wydarzenia – MWC 2017, pozostało już mniej niż miesiąc. Fani urządzeń elektronicznych z pewnością nie mogą się już doczekać nadchodzących premier. Według najnowszego raportu, podczas tegorocznego Mobile Word Congress, oprócz innych propozycji chińskiego koncernu Huawei, poznamy też kolejnego smartfona marki Honor. Mowa o modelu 8 Lite. Już teraz możemy podziwiać rendery bryły telefonu.

 

 

Grafiki przedstawiają urządzenie znajdujące się w niebieskim lub czarnym etui, więc nie możemy na nich zobaczyć wszystkich boków obudowy. Nikogo nie powinno dziwić podobieństwo modelu do jego starszego brata – Honora 8 (bez dopisku „Lite”). Tutaj jednak nie uświadczymy podwójnego aparatu. Pojawia się za to okrągły czytnik linii papilarnych. Na dole znajduje się port microUSB, a nie USB-C. Niestety, nie znamy innych szczegółów dotyczących specyfikacji tego modelu. Urządzenie ma podobno zostać wycenione na ok. 300 dolarów amerykańskich.

 

Firma Huawei już potwierdziła, że pewne ich produkty zostaną zaprezentowane właśnie na MWC. Jednak przedsiębiorstwo najbardziej skupia się na premierze „nowego flagowego urządzenia”. Część źródeł utrzymuje, że chodzi o Huawei P10. Spodziewamy się też prezentacji nowego multimedialnego tabletu – MediaPad T3. Wracając to Honora 8 Lite (który też jest „dzieckiem” Huaweia) – ma on rzekomo pojawić się w sprzedaży już w marcu.

 

źródło: https://twitter.com/rquandt/status/826362613739225088

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl