[Pobierz] Google ogłasza beta testy Nougata 7.1.2

Kamil Lewicki Newsy 2017-01-31

nougat 7.1.2

Google właśnie ogłosiło, że następna aktualizacja „jest już za rogiem”. Szczęśliwcy rozgościli się już z Androidem 7.1.1 Nougat, ale to oczywiście nie koniec atrakcji. Chętni mogą się zapisać do programu beta, w którym przetestują kolejną wersję systemu z robocikiem. Muszą tylko posiadać odpowiedni sprzęt.

To, że Nougat 7.1.2 nadchodzi nie mamy już wątpliwości. Niestety Gigant z Moutain View ukrócił nieco listę urządzeń, które dostaną aktualizację i mogą wziąć udział w testowaniu wersji beta. Posiadacze: Nexusa 5X, Nexusa Player, Nexusa 6P, Pixela C, Pixela oraz Pixela XL nie muszą się martwić. Jednak ci wyposażeni w Nexusa 6 oraz Nexusa 9 muszą obejść się smakiem.

Google niestety nie podało dokładnie, co nowego wnosi nowy Nougat. Wiemy tylko, że aktualizacja dotyczy różnych poprawek oraz lepszego bezpieczeństwa.

Oficjalna pełna wersja Androida Nougat 7.1.2 pojawi się na przestrzeni najbliższych miesięcy. Obrazy wersji beta możecie pobrać STĄDZ kolei TUTAJ możecie się zapisać do beta testerów i otrzymywać aktualizacje OTA.

źródło: Android Police • haVoc vulTure

  Chyba sobie podaruje bete 7.1.2. Styczniowe poprawki wniosly nowa jakosc dla baterii w moim n5x. Nie chce tego zepsuc.

  • Maciej Wilczura

   Ja się chyba skuszę i zainstaluje aktualizację, ale nie mam jej jeszcze na moim 5X dostępnej niestety.

  • mieszk3

   W 7.1.2 na Nexusie 5x dodano gest swipe na czytniku odciskow palca. Mozna rozsuwac powiadomienia. Trzeba to wlaczyc w ustawieniach ruchu.

   • haVoc vulTure

    Dzieki za info. Jest jeszcze cos z pixeli? Animowane tapety, tryb nocny albo asystent glosowy? Dzieki.

   • haVoc vulTure

    Gest wysuwania czytnikiem dziala wysmienicie. Na + system dziala plynniej i zuzywa 100mb mniej ram niz na 7.1.1.x