[Pobierz] Google ogłasza beta testy Nougata 7.1.2

Newsy

nougat 7.1.2

Google właśnie ogłosiło, że następna aktualizacja „jest już za rogiem”. Szczęśliwcy rozgościli się już z Androidem 7.1.1 Nougat, ale to oczywiście nie koniec atrakcji. Chętni mogą się zapisać do programu beta, w którym przetestują kolejną wersję systemu z robocikiem. Muszą tylko posiadać odpowiedni sprzęt.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

To, że Nougat 7.1.2 nadchodzi nie mamy już wątpliwości. Niestety Gigant z Moutain View ukrócił nieco listę urządzeń, które dostaną aktualizację i mogą wziąć udział w testowaniu wersji beta. Posiadacze: Nexusa 5X, Nexusa Player, Nexusa 6P, Pixela C, Pixela oraz Pixela XL nie muszą się martwić. Jednak ci wyposażeni w Nexusa 6 oraz Nexusa 9 muszą obejść się smakiem.

 

Google niestety nie podało dokładnie, co nowego wnosi nowy Nougat. Wiemy tylko, że aktualizacja dotyczy różnych poprawek oraz lepszego bezpieczeństwa.

 

Oficjalna pełna wersja Androida Nougat 7.1.2 pojawi się na przestrzeni najbliższych miesięcy. Obrazy wersji beta możecie pobrać STĄDZ kolei TUTAJ możecie się zapisać do beta testerów i otrzymywać aktualizacje OTA.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x