Mobility Trends 2016 wyłoni najlepsze produkty i usługi w branży technologicznej

Newsy

Glosuj

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do końca miesiąca entuzjaści nowych technologii mogą oddawać głosy na usługi i produkty w dziedzinie IT oraz Telecom, które w 2016 roku zrobiły na nich największe wrażenie. Głosować można poprzez stronę: www.ankieta.mobilitytrends.pl. Producenci oraz dystrybutorzy dodali do ankiety ponad 400 produktów i usług, które miały premierę w ubiegłym roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Mobility Trends, która odbędzie się już po raz siódmy. Jest ona najważniejszym wydarzeniem podsumowującym miniony rok w branży technologicznej.

 

 

Prestiżowy plebiscyt Mobility Trends organizowany jest od 2010 roku przez MIT MEDIA Group, wydawcę magazynu Mobility. Pokazuje zmieniające się trendy w branży mobilnych rozwiązań, ale przede wszystkim nagradza produkty i usługi, który wyróżniły się na tle konkurencji. Do plebiscytu zgłoszone zostały urządzenia i rozwiązania, które miały premierę w minionym roku. Te, które zdobędą najwięcej głosów konsumentów, otrzymają statuetkę Złoty Bell, przyznawaną na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.

 

Nagrody za 2016 rok zostaną wręczone w 26 kategoriach. W 21 kategoriach laureatów wybiorą konsumenci, którzy do 31 stycznia zagłosują na www.ankieta.mobilitytrends.pl. Kapituła konkursowa przyzna nagrody zaledwie w 5 kategoriach: Producent roku 2016, Operator roku 2016, Dystrybutor roku 2016, Polska Firma roku 2016, Człowiek roku 2016.

 

Kategorie konsumencie:

 

 1. Smartfon roku 2016
 2. Notebook roku 2016
 3. Tablet roku 2016
 4. Gadżet roku 2016
 5. Akcesorium roku 2016
 6. Aplikacja Mobilna B2B roku 2016
 7. Aplikacja Mobilna B2C roku 2016
 8. Mobilna Gra roku 2016
 9. Nawigacja roku 2016
 10. Mobilny Bank roku 2016
 11. Technologiczne Auto roku 2016
 12. Gadżet Sportowy roku 2016
 13. Inteligentny Dom 2016
 14. Produkt Specjalny roku 2016
 15. Mobility Kids 2016
 16. Nowość roku 2016 – produkt
 17. Nowość roku 2016 – usługa
 18. Innowacja roku 2016
 19. Internet Mobilny – oferta roku 2016
 20. Oferta Operatorska dla biznesu roku 2016
 21. Oferta Operatorska dla klientów indywidualnych roku 2016

 

 

Gala-1200x900_kolaz2

 

 

Każda edycja konkursu Mobility Trends, choć ma to samo przesłanie, jest nieco inna. Dokładnie analizujemy trendy rynkowe oraz potrzeby konsumentów i reagujemy na nie. Obserwujemy innowacyjne zmiany oraz premiery produktowe lub dynamiczny rozwój pewnych trendów w danym okresie i zgodnie z nimi modyfikujemy kategorie konkursowe. W ostatnim czasie mogliśmy obserwować intensywny rozwój pewnych segmentów rynku, wśród których znalazły się między innymi inteligentne akcesoria oraz rozwiązania do domów, wirtualna rzeczywistość (VR), aplikacje, czyli kontent na smartfony. Nowe trendy to również pojazdy elektryczne oraz drony. Pojawiło się też sporo startupów, które pracują nad innowacyjnymi projektami. Mam nadzieję, że trendy technologiczne nie będą tylko przychodziły do nas ze świata, ale w kolejnych latach to Polska będzie uczestniczyła w rozwoju innowacyjności technologicznej. Głęboko wierzę, że za rok będziemy mogli nagradzać więcej polskich firm za ich produkty oraz usługi – mówi Tomasz Cieślak, prezes MIT MEDIA Group.

 

 

tomasz-cieslak

 

 

Sponsorami głównymi Gali Mobility Trends są firmy: Samsung i Nelro Data

Sponsorzy: Lenovo, Capitol, 4 PUBLICITY, LG, NaviExpert

Partnerzy: Sony, Play, Maxcom, Nubia, MyTaxi, Technikalia.pl

Patron honorowy: Urząd Komunikacji Elektronicznej

Oficjalni patroni medialni: WP, Polsat News, Mobility, Mobzilla,  Android.com.pl, Technikalia.tv

Patroni medialni: Telix, Tabletowo, Instalki, Pan Gadżet, Info Market, toTU, Galaktyczny, eBiznes, MobiRANK, BeautyShow

 

——————————————————————————————————-

 

Organizatorem Gali Mobility Trends jest MIT MEDIA Group, wydawca wiodącego magazynu mobilnych technologii „Mobility” www.blogmobility.pl. MIT MEDIA działa na rynku wydawniczym od lutego 2001 roku. W maju 2001 ukazał się pierwszy numer pisma Mobility. Obecnie pismo ma ponad 100 stron, na których znajdują się nowości z rynku nowych technologii, głównie telefonii komórkowej. Do MIT MEDIA Group należy również telewizja internetowa Technikalia.tv.

 

Więcej informacji pod adresem – www.mitmedia.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x