Galaxy S8 render official
Wczorajszy post ze zdjęciem Samsunga Galaxy S8 wywołał falę dyskusji w komentarzach. Wielu z Was, podobnie jak ja czuje niedosyt związany z parametrami i designem urządzenia. Szczególne kontrowersje wzbudziło umieszczenie skanera linii papilarnych z tyłu urządzenia obok aparatu. Są jednak i tacy, którym smartfon się podoba, co również jest zrozumiałe. Jeżeli ktoś z Was nie miał jeszcze okazji zobaczyć wczorajszego wycieku, to zapraszam TUTAJ.

Galaxy S8 render oficjalny

Wśród wpisów zostawionych w komentarzach można było przeczytać też kilka podważających autentyczność zamieszczonej fotografii. Być może zatem ten obrazek, który wyciekł przekona Was do prawdziwości tego wczorajszego. Widzimy na nim prawdopodobnie oficjalny render Galaxy S8, który oddaje również to, co mogliśmy zobaczyć na ostatnim zdjęciu.

Nawet jeśli ktoś spreparował ten render na podstawie prawdziwego zdjęcia, to z pewnością Galaxy S8 będzie wyglądał właśnie tak – w oparciu o informacje od @evleaks, które zawsze się sprawdzają.

źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.