Czy tak będzie wyglądał Galaxy S8 na oficjalnym renderze?

Newsy

Galaxy S8 render official
Wczorajszy post ze zdjęciem Samsunga Galaxy S8 wywołał falę dyskusji w komentarzach. Wielu z Was, podobnie jak ja czuje niedosyt związany z parametrami i designem urządzenia. Szczególne kontrowersje wzbudziło umieszczenie skanera linii papilarnych z tyłu urządzenia obok aparatu. Są jednak i tacy, którym smartfon się podoba, co również jest zrozumiałe. Jeżeli ktoś z Was nie miał jeszcze okazji zobaczyć wczorajszego wycieku, to zapraszam TUTAJ.

Galaxy S8 render oficjalny

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wśród wpisów zostawionych w komentarzach można było przeczytać też kilka podważających autentyczność zamieszczonej fotografii. Być może zatem ten obrazek, który wyciekł przekona Was do prawdziwości tego wczorajszego. Widzimy na nim prawdopodobnie oficjalny render Galaxy S8, który oddaje również to, co mogliśmy zobaczyć na ostatnim zdjęciu.

Nawet jeśli ktoś spreparował ten render na podstawie prawdziwego zdjęcia, to z pewnością Galaxy S8 będzie wyglądał właśnie tak – w oparciu o informacje od @evleaks, które zawsze się sprawdzają.

źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x