ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pojawiły się ceny Huawei P10 – są lżejsze dla portfela niż zakładano

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
huawei-p9-lineup

Ostatnio do Sieci wyciekły informacje, jakoby nadchodzący flagowiec od Huawei, model P10, miał być najdroższym w historii. Oznaczałoby to wkroczenie na półkę cenową, która jest trudno osiągalna dla sporej części społeczności. Nowe wieści brzmią jednak lepiej, a przewidywane kwoty do zostawienia w sklepie nie powinny zaskoczyć.

Powodem, dla którego nowe ceny powinny być przyjęte bez większego zdziwienia jest ich powtarzalność – są mniej więcej takie same, jak przy premierze modelu P9. Podążając za informacjami opublikowanymi na Twitterze przez znanego leakstera @rquandt Huawei P10 w wersji 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej będzie kosztować 550 euro. Z kolei wersja z Plusem 6 GB RAM i 128 GB dysku to wydatek 730 euro. Te modele pojawią się w odsłonach czarnej, złotej, srebrnej oraz niebieskiej.

Na rynek trafi również Huawei P10 Lite. Ta słabiej wyposażona opcja w konfiguracji 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci kosztować będzie 260 euro. Wersje kolorystyczne: czarna, biała, złota, biało/różowa.


źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy