[Zdjęcie] Pierwsze prawdziwe zdjęcie LG G6 potwierdza wcześniejszy render

Newsy

LG-G6-water-resistant-01
Klika dni temu do Internetu wyciekł pierwszy render LG G6. Więcej o nim możecie przeczytać TUTAJ. Firma zdecydowała się na porzucenie modułów, które nie spodobały się klientom. Sprzedaż LG G5 okazała się na tyle mała, że dział mobilny pokazał fatalne wyniki finansowe. Analitycy patrząc w przyszłość firmy są jednak bardziej optymistyczni wnioskując po tym, co wiedzą o LG G6, ja także się z nimi zgadzam.

LG G6 - foto

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zaryzykuję stwierdzenie, że model ten trafi do większej liczby zainteresowanych niż flagowiec z 2016 roku. Już poprzedni render, o którym wspominałem pokazywał urządzenie, którego niejeden klient chętnie by posiadł. Teraz na potwierdzenie tego pojawiła się w Internecie pierwsza fotografia LG G6, ukazująca urządzenie z nieco innej perspektywy.

Na obrazku widzimy część dużego 5,7-calowego ekranu, który został pokazany z boku. Można zauważyć także przedni aparat, dwa sensory, głośnik, antenę oraz wyjmowalną tackę na kartę SIM, znaną z większości konkurencyjnych flagowców. Potwierdza ona też, że urządzenie będzie posiadało certyfikat IP (jego szczegóły nie są jednak znane). Ponadto przypomnę, że w smartfonie nie będzie już można wymienić baterii. LG G6 zostanie prawdopodobnie pokazany na targach MWC w Barcelonie pod koniec lutego.

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x