Netflix zadbał o użytkowników Androida – od teraz zapiszesz filmy i seriale nie tylko w pamięci telefonu

Newsy

netflix-android-samsung

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Netflix już od kilku miesięcy oferuje możliwość oglądania filmów i seriali w trybie offline. Niestety, posiadacze smartfonów z Androidem mogli zapisywać swoje ulubione produkcje jedynie w pamięci telefonu. Nowa aktualizacja aplikacji dla Zielonego Robota wreszcie dodaje nową możliwość – zapis na kartę SD!
Wielu użytkowników smartfonów z Androidem wciąż używa kart SD. To właśnie dla nich skierowana jest ta nowość. Podczas zapisu wideo pojawi się napis „Download location”. Jeśli więc wiemy, że niebawem pozbawieni zostaniemy połączenia z internetem, interesujący nas serial/film będziemy mogli zapisać na karcie SD lub standardowo – w pamięci urządzenia.
Wydawać by się mogło, że to żadna innowacja, ale użytkownicy Netflixa z pewnością docenią tę małą-wielką nowość.

 

Źródło: engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x