Pokemon Go się znudziło? Sprawdź nową grę – Pokemon Duel

Adam Lulek Aplikacje 2017-01-25

Pokemon Duel
Pokemon Go było hitem lata 2016 roku. Fani tego tytułu nadal dobrze bawią się z aplikacją mimo bardzo niesprzyjającej aury na zewnątrz. Widać jednak jak wciąż Gymy są odbierane i potrafią zmieniać kolory w zaledwie kilkadziesiąt minut. Ponadto użytkownicy mogą spodziewać się wprowadzenia wkrótce drugiej generacji stworków, co również powinno zwiększyć ilość graczy.

Jeżeli jednak należycie do tych osób, którym gra się znudziła, a jednak chcieliby pobawić się w pokemony, jest ku temu okazja. Została bowiem wydana „nowa” dla rynku europejskiego i USA gra – Pokemon Duel, która do tej pory przez długi czas była dostępna jedynie w Azji.

Tytuł ten to strategia turowa. Naszym zadaniem jest jednocześne podbicie punktu przeciwnika oraz obrona naszego. Aby ten cel osiągnąć, będziemy się posługiwać sześcioma figurkami pokemonów. Każda z nich ma specyficzne umiejętności. Wśród opcji gry jest możliwość zabawy przez Internet. Jest to świetna propozycja na szybkie starcie ze znajomymi. Aplikację możecie pobrać TUTAJ.

źródło: theverge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x