Pokemon Duel
Pokemon Go było hitem lata 2016 roku. Fani tego tytułu nadal dobrze bawią się z aplikacją mimo bardzo niesprzyjającej aury na zewnątrz. Widać jednak jak wciąż Gymy są odbierane i potrafią zmieniać kolory w zaledwie kilkadziesiąt minut. Ponadto użytkownicy mogą spodziewać się wprowadzenia wkrótce drugiej generacji stworków, co również powinno zwiększyć ilość graczy.

Jeżeli jednak należycie do tych osób, którym gra się znudziła, a jednak chcieliby pobawić się w pokemony, jest ku temu okazja. Została bowiem wydana „nowa” dla rynku europejskiego i USA gra – Pokemon Duel, która do tej pory przez długi czas była dostępna jedynie w Azji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tytuł ten to strategia turowa. Naszym zadaniem jest jednocześne podbicie punktu przeciwnika oraz obrona naszego. Aby ten cel osiągnąć, będziemy się posługiwać sześcioma figurkami pokemonów. Każda z nich ma specyficzne umiejętności. Wśród opcji gry jest możliwość zabawy przez Internet. Jest to świetna propozycja na szybkie starcie ze znajomymi. Aplikację możecie pobrać TUTAJ.

źródło: theverge
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.