Aktualizacja do Androida Nougat dla HTC 10 została wznowiona

Newsy

HTC-10

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was, że HTC zdecydowało się wstrzymać aktualizację do Androida Nougat dla europejskich egzemplarzy HTC 10. Powodem tej decyzji były błędy w uaktualnieniu. Wszystko wskazuje jednak na to, że tajwańskiej firmie udało uporać się z problemem.
Aktualizacja została już wznowiona na Wyspach Brytyjskich i powinna wkrótce zawitać na urządzeniach w innych krajach. Nowe oprogramowanie waży 1,17 GB i standardowo jest dostępne w formie OTA. Oczywiście HTC 10 wraz z Nougatem otrzyma ostatnie łatki bezpieczeństwa i kilka mniejszych usprawnień systemu.

 

htc 10 noougat
To z pewnością dobra wiadomość dla fanów marki. Tajwańczycy dość szybko uporali się z problemem – niestety wciąż nie wiemy, o jakie błędy w oprogramowaniu dokładnie chodziło.
Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x