LG G6 z niewielkimi ramkami na renderze, wygląda pięknie!

Newsy

LG G6 0

Targi MWC zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku w lutym zobaczymy najświeższe smartfony pokazane przez znaczną liczbę producentów. Wśród nich na pewno znajdzie się także LG z modelem G6. Firma póki co uraczyła nas pierwszą zapowiedzią urządzenia, którą możecie zobaczyć TUTAJ.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Do tej pory jednak nie mogliśmy sobie uzmysłowić jak może wyglądać najnowsze dzieło Koreańczyków. Teraz mamy pierwszy render na którym widzimy większą część telefonu. Według portalu The Verge, flagowiec zostanie wyposażony w 5,7-calowy ekran, z nietuzinkowymi proporcjami 2:1. Wyświetlacz urządzenia ma zajmować ponad 90% powierzchni ekranu! Zatem smartfon ten będzie można uznać za prawie „bezramkowy”. Co ciekawe przeciwległa krawędź ma być nieco większa od tej górnej.

 

77ae0a829a6d7af1b4b79461af2f29279738e762fbb82c0298e9280fb729271e

 

Dodam, że flagowiec zostanie wykonany z aluminium i szkła i nie zobaczymy w nim modułów. Przyznam, że nie spodziewałem się takiej zmiany designu od LG. Model G5 był dla mnie porażką roku, a G6 może się okazać bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Póki co bardzo mi się podoba to, co widzę.

 

źródło: theverge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x