Samsung nie zaprezentuje Galaxy S8 podczas nadchodzących targów MWC 2017

Newsy

galaxy s8

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jeśli spodziewaliście się, że Samsung ponownie zaprezentuje swojego nowego flagowca podczas targów MWC w Barcelonie, to mamy dla was złą wiadomość. Szef firmy, Dong-jin Koh poinformował, że Samsung Galaxy S8 nie zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targów w stolicy Katalonii.
Oficjalnej daty premiery wciąż nie znamy. Spekuluje się, że może mieć ona miejsce pod koniec marca, tak więc mamy prawdopodobnie do czynienia z odległym terminem. Po porażce z Galaxy Note 7 nie można mieć zbyt wielu pretensji do Samsunga. Koreańczycy chcą zapewne dopieścić maksymalnie swój nowy produkt.
Opóźniona premiera Galaxy S8 ma też swoje plusy. To dobra wiadomość dla innych producentów, którzy z pewnością szykują wiele interesujących urządzeń. Na czele konkurencji powinno stanąć LG, które planuje zaprezentować LG G6 podczas nadchodzących targów.
Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x