LG zacieśnia współpracę z Google. W modelu G6 pojawi się Google Assistant znany z Pixeli

Newsy

Google-Assistant-Samsung-LG-HTC-SONY-HUAWEI-XIAOMI
Początek roku to zawsze gorący okres na rynku urządzeń mobilnych. W styczniu odbywają się mniej istotne targi CES w Las Vegas, a pod koniec lutego ma miejsce najważniejsza impreza dla fanów nowych technologii – MWC w Barcelonie. Większość najważniejszych producentów szykuje się do zaprezentowania w tym okresie najnowszych smartfonów.

Właśnie wtedy ma pojawić się także LG G6. Według Business Korea jednym z tzw. „killer features” smartfonu ma być Google Assistant, który usprawni obsługę urządzenia za pomocą głosu i komend. Funkcja ta znana jest z Pixeli. Przypomnę, że Google i LG podobno współpracują już także nad nowymi smartwatchami z Android Wear 2.0. Widać, że Koreańczykom bardzo zależy na wsparciu giganta.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wygląda zatem na to, że wirtualni asystenci będą „nowościami” tego roku we flagowcach. Warto dodać, że tego typu rozwiązanie pokazało HTC w swoim urządzeniu U Ultra. Samsung z kolei prawdopodobnie przedstawi Bixby z dedykowanym przyciskiem oraz możliwością wyszukiwania informacji przy użyciu aparatu, o czym pisałem TUTAJ.

źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x